Koła Zainteresowań


Oferujemy liczne zajęcia popołudniowe dla dzieci i młodzieży.
Na zdjęciu nauka gry na instrumentach

Gramy Charytatywnie


Co roku koncertujemy i zbieramy
pieniądze na szczytne cele

Bukowińskie Spotkania


Każdego roku gość specjalny

Dziecięcy zespół folklorystyczny
Dziordanki


Występuje na festiwalu folklorystycznym
Bukowińskie Spotkania - Zapraszamy
kalendarz

Kalendarium


     W WDK w Sypniewie 28 marca 2012 przeprowadzono VII Gminny Konkurs Piosenki Polskiej dla szkół podstawowych i gimnazjów we  współpracy z Zespołem Szkół Samorządowych.
Nagrody ufundowała  Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastrowiu.
Liczba uczestników  - 36
Kategoria wiekowa – przedszkole
I miejsce -  Klaudia Foryś – Przedszkole Sypniewo
II miejsce – Oliwia Połeć – Przedszkole Sypniewo
III miejsce – Julia Róg, Laura Dopierała – Przedszkole Sypniewo
Kategoria wiekowa klasy I – III
I miejsce – Alicja Bolek                                              Szkoła  Podstawowa w Sypniewie
II miejsce – Zuzanna Koguciuk                                 Szkoła Podstawowa w Sypniewie
III miejsce – Małgorzata Dyczkowska                      Szkoła Podstawowa w Sypniewie
Kategoria wiekowa klasy IV – VI
I miejsce – Maria Kisiel                                             Szkoła  Podstawowa w Jastrowiu
II miejsce – Zofia Wnuk                                            Szkoła Podstawowa w Sypniewie
III miejsce – Daria Domańska                                  Szkoła Podstawowa w Sypniewie
Kategoria gimnazjum
I miejsce – Monika Jackiewicz                                Publiczne Gimnazjum w Sypniewie
II miejsce – Marta Linstedt                                        Publiczne Gimnazjum w Sypniewie
III miejsce – Andrea Kasprzak                                   Publiczne Gimnazjum w Jastrowiu
Pozostali uczestnicy: Katarzyna Burdelak, Stefan Pura, Wiktor Olczyk, Diana Borkowska, Weronika Trzebiatowska, Łukasz Rafałowicz, Oskar Bolek, Oliwia Tomczak, Maksymilian Ziółkowski, Weronika Popa, Ewelina Kubicka, Oliwia Klimczyk, Patrycja Czaja, Maja Wiśnik, Agata Zięba, Katarzyna Dyczkowska, Julia Łączna, Anna Łatka, Dominika Kubara, Paulina Dubicka, Oliwia Baczyńska, Kamila Dober, Kinga Wiszniewska.           
Jury: Bogdan Wętkowski, Agnieszka Sakwerda i Łukasz Bartoszewicz.

 

 
lipiec 2014
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Brak wydarzeń
info

Pogoda